Dowiedź się kim jestem i po co prowadzę ten blog…

Dowiedź się kim jestem i po co prowadzę ten blog…

Cześć!SAMSUNG CSC

Ja jestem Paweł, znajomi mówią do mnie „Ajs” stąd nazwa bloga ajsblo.pl. :)

Lubię gdy coś się dzieje, gdy wokół siebie odkrywam coś nowego, gdy znika monotonia a to co mnie spotyka czymś mnie zaskakuje. Wręcz boje się życia spędzonego w jednym miejscu. Może właśnie dlatego coraz więcej marzę o podróżach i gdy mam okazję realizuje na ile mogę te marzenia. :)

„Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.” napisał kiedyś Mark Twain
… bardzo utkwiło mi to w głowie. Na co dzień pracuję w dziele handlowym jednej z korporacji. Ale gdy mam okazję ruszam  coś zobaczyć, odkryć, zwiedzić.
Było sporo podróży po Polsce, co narobiło mi jeszcze większego apetytu na Europę, i cały świat… Podróże wcale nie muszą być takie drogie jak większość ludzi myśli.
Uwaga podróżowanie wciąga! Sprawia, że na otoczenie patrzysz inaczej, zauważasz więcej, chcesz wiedzieć i widzieć jeszcze więcej… Dlatego mam nadzieję, że chodź trochę Cię tym zarażę. Po to jest ten blog. Poza tym jest on moim internetowym dziennikiem, zapisem zrealizowanych bądź obecnych marzeń.
Pozdrawiam i zapraszam do odwiedzania www.ajsblo.pl

Jestem też na FB gdzie na bieżąco dodaje info o tym co robię lub piszę.

 

3 komentarzy

  1. Wspaniałe te wszystkie zdjęcia ,można wybrać coś dla siebie , w Bieszczadach jeszcze nie byłem więc czas na podróż a ciekawy krajobraz.

  2. Jak Ty znajdujesz czas na te wszystkie podróże? :) Szczerze zazdroszczę!!!

  3. Jeden z bardzo nielicznych już w tych czasach blogów, które ktoś prowadzi z pasji, a nie dla chęci zysku. Jestem pod wrażeniem, zostaję tutaj na dłużej, pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *